Doprava a platba

Článok I.
Cena dopravy


Cena dopravy závisí od celkovej hmotnosti objednaných produktov.

Dopravu zabezpečujeme po celej Slovenskej republike.

Cenu za dopravu si môžete pozrieť po pridaní produktu do nákupného košíka ak kliknete na ikonku "výpočet dopravy"


Článok II.
Doručenie objednávky


Po prijatí Vašej objednávky Vás budeme emailom alebo telefonicky informovať o dostupnosti tovaru, ktorý ste si objednali a dohodneme s Vami presný čas jeho doručenia. Dopravu kuriérom zabezpečuje EXPRES Kuriér od Slovenskej pošty. Spoločnosť zabezpečuje dodanie zásielok po celom Slovensku, v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00 hod. Tovar vám bude doručený najneskôr do 48 hodín od expedície z nášho skladu. V deň doručenia vás bude kontaktovať pracovník Slovenskej pošty (EXPRES Kuriér) formou SMS a následne pred dodávkou telefonicky aby upresnil čas dodania alebo vás informoval o prípadných zmenách. V prípade, že vás kuriér nezastihne, ďalší pokus o doručenie prebieha automaticky nasledujúci pracovný deň.


Článok III.
Spôsob dopravy


Na požadované miesto určenia v rámci Slovenskej republiky Vám dovezieme tovar vlastnými vozidlami, prostredníctvom Slovenskej pošty (balík na poštu alebo balík na adresu) alebo využitím služby EXPRES-Kuriér Slovenskej pošty (dodanie do 48 hodín).

Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne na adrese Jánovce 195, Jánovce pri Poprade.

Osobný odber tovaru v Jánovciach na adrese Jánovce 195 je možný po vyzvaní, prípadne po predchádzajúcej telefonickej dohode na čísle 0911 528 094 alebo 0917 616 877.


Článok IV.
Možnosti platbyBankový prevod - za objednávku platíte prevodom, ako variabilný symbol uvediete číslo objednávky ktoré ste obdržali pri vytvorení Vašej objednávky. Po jej uhradení Vám odošleme objednaný tovar.

Na dobierku - pri tomto spôsobe platby platíte za objednaní tovar kuriérovi (EXPRES Kuriér) pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu alebo pri doprave poštou na príslušnej pošte (balík na poštu).

Platba v hotovosti (platí pri osobnom odbere)
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.