O nás


Ako vznikal náš internetový obchod


Internetový obchod www.aquapumps.sk vznikol pre skvalitnenie služieb zákazníkom, zameraný na predaj kompletného sortimentu ako sú čerpadlá s rôznym príslušenstvom, tlakové nádoby, expanzné nádoby, ohrievače vody, kotly taktiež potrubné systémy, šachty a príslušenstvo.

Náš elektronický obchod funguje od 01.novembra 2010, pričom na jeho budovaní sa pracovalo už od roku 2008. Počas svojej existencie už uspokojil tisícky zákazníkov, vďaka kompletnému sortimentu vodovodných systémov a čerpacej techniky od výrobcov rôznych značiek z celého sveta. Máme kvalifikovaných predajcov, ktorí už dlhé roky pracujú s čerpadlami, neustále sa v tejto oblasti vzdelávajú a ochotne poradia zákazníkovi, navrhnú pre neho najvhodnejšie riešenie či už z hľadiska technického ako aj cenového. Popri samotných čerpadlách ponúkame aj široký sortiment najrôznejšieho príslušenstva pre vodárov a inštalatérov a samozrejmosťou sú náhradné diely na nami predávané čerpadlá.

Naším cieľom je

- poskytnúť individuálnym zákazníkom, ale aj firmám prehľad o produktoch na trhu

- zaručiť našim zákazníkom odborné poradenstvo pri výbere čerpadiel a príslušenstva

- zabezpečiť dopravu objednaných produktov až na miesto ich montáže

Prečo by ste mali niekam chodiť, keď sa to dá všetko pohodlne vybaviť cez internet z pohodlia Vašej obývačky alebo kancelárie.

Prečo si vybrať práve nás?

- odborná poradenská činnosť pri výbere produktov

- individuálny prístup ku každému zákazníkovi

- veľký výber a podrobné informácie o tovare. Sme špecializovaný obchod a preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najpestrejšia a zároveň obsahovala len kvalitné a spoľahlivé produkty

- na vaše otázky odpovieme v čo najkratšom čase. Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky, správou cez Facebook alebo prostredníctvom chatu

- trvalé zľavy pre stálych odberateľov a individuálne zľavy pre väčšie zákazky

Tešíme sa na spoluprácu AQUAPUMPS.SK
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.